tanie kominki lublin
wkłady kominkowe lublin
kominki łęczna
kominki zamość
kominki lublin

O firmie

kominki lublin Naszą działalność w branży prowadzimy od 1999 roku. Firma MA-CIĄG to wieloletnie doświadczenie, a także wielkie zamiłowanie do sztuki kominkarskiej. Jesteśmy firmą rodzinną, przekazujemy swoje tradycje na kolejne pokolenia, co gwarantuje wyjątkowe wykonanie naszych usług. Naszą firmę charakteryzuje doskonały kunszt, szeroka wiedza, ale także wykorzystanie nowoczesnych technologii. Takie połączenie gwarantuje uzyskanie najlepszych efektów. Nieustannie kształcimy swoje umiejętności, uczestniczymy w szkoleniach monterskich i budowlanych, podwyższając swoje kwalifikacje. Bierzemy także udział w spotkaniach organizowanych przez producentów kominków, nie tylko krajowych, ale także zagranicznych. Z drugiej strony, sami dbamy o przekazywanie naszej szerokiej wiedzy, dobrych nawyków i doświadczenia innym, organizując własne szkolenia dla monterów i firm kominkowych.

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Wykorzystujemy najlepsze, przetestowane technologie, biorąc pod uwagę także najnowsze zdobycze techniki. Cechuje nas pełen profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu naszych usług, co gwarantuje naszym klientom zadowolenie i satysfakcję. Dla nas praca jest jednocześnie pasją, dlatego nasze kominki są tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. W ich wykonanie wkładamy swoje serce, zaangażowanie i doświadczenie wielu pokoleń.

Nasza firma to autoryzowany przedstawiciel marki Jotul

Zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą.

Wszelkie informacje na temat produktów udzielane są w sklepie firmowym F.H.U. MA-CIĄG w Lublinie, przy ul. Turystyczna 40, tel./fax +48 81 534-70-56.
kominki lublin